Spółka

Informacje o Spółce

AB Plus to idea, wizja księgowości aktywnej i elastycznej, gotowej dostosować się do niekonwencjonalnych pomysłów biznesowych naszych Klientów. Zmieniające się w ostatnich latach warunki rynkowe, coraz wyższe wymagania konsumentów wobec produktów i usług, a przede wszystkim bezwzględna konkurencja, zmusza Cię do poszukiwania rozwiązań nie generujących wysokich kosztów. Poszukujesz pewnych i szybko działających partnerów biznesowych rozumiejących znaczenie mobilności, fundamentów współpracy opartej na otwartości i elastyczności.

Taką mamy wizję AB Plus. Tak współpracujemy i współtworzymy projekty rynkowe, uczestnicząc w ich realizacji w obszarze rachunkowo – podatkowym oraz budżetowo – finansowym.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych. Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem.

Dzięki nam obowiązki księgowo-podatkowe związane z prowadzeniem biznesu stają się mniej uciążliwe, a nasi Partnerzy mogą skoncentrować cały swój czas i energię na realizowaniu projektów, dążeniu do rozwoju i maksymalizacji zysków.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i każdy jest dla nas równie ważny. Analizując sytuację, potrzeby i oczekiwania dostosowujemy ofertę i formę współpracy.

Zespół AB Plus Sp. z o. o.

Skontaktuj się z nami Napisz do nas i przekonaj się że warto z nami współpracować
napisz do nas